3D CONNEXION

Przyspiesz pracę Twojego biura konstrukcyjnego za pomocą kontrolerów 3D firmy 3Dconnexion. Dzięki tym narzędziom będziesz mógł poznać nadzwyczajne możliwości pracy z wirtualnym modelem a przede wszystkim zwiększyć komfort i szybkość pracy. Z niezależnych badań wynika, że możesz zwiększyć produktywność o 20% - w czasie pracy jedną ręką, możesz albo nawigować modelem albo wybierać komendy. Przy użyciu kontrolerów 3D możesz robić obydwie te rzeczy jednocześnie. Dodatkowo możesz zwiększyć komfort pracy - do 50% mniej kliknięć dzięki rozdzieleniu pracy „na dwie ręce”.

SpacePilot Pro – najbardziej zaawansowany kontroler 3D w ofercie 3Dconnexion. Pierwszy, który został wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD. Dzięki temu, nie przerywając pracy, możesz mieć dostęp do maili czy kalendarza. Możesz również zobaczyć jakie komendy przypisane zostały do wybranych klawiszy i wiele innych. SpacePilot Pro posiada 5 dwufunkcyjnych klawiszy dzięki którym w każdym momencie masz dostęp do 10 komend najczęściej przez Ciebie wykorzystywanych.

SpaceMouse Pro – charakterystyczne cechy bardzo ergonomiczny kształt oraz innowacyjny system wyświetlanie menu tzw. On-screen display. Posiada 15 programowalnych klawiszy funkcyjnych oraz klawisz przełączenia rotacji, który pozwala wyłączyć funkcję rotacji modelu w momencie kiedy potrzebne jest tylko przesunięcie lub powiększenie modelu.

SpaceNavigator – połączenie funkcjonalności oraz designu. Kontroler ten posiada najważniejszą funkcjonalność opartą na opatentowanej technologii sterowania obiektami trójwymiarowymi a jednocześnie jest dopasowany zarówno pod względem ceny jak i mniejszym wymagani om do dla zwykłych użytkowników  nie koniecznie pracujących w zaawansowanych systemach CAD.

SpaceNavigator for Notebooks – najnowszy produkt tworzony z myślą o osobach podróżujących, które nie mogą się rozstać ze swoim kontrolerem. Jest o połowę lżejszy od standardowych kontrolerów, mały i wyposażony w niewielką podstawkę pozwala na używanie go w każdym momencie.

UWAGA!!! Teraz wszystkie wymienione produkty można testować w czasie naszych szkoleń!