Postprocesory

Zespół IPL Solutions Sp. z o.o. jako jedyny partner Dassault Systemes w Polsce dysponuje zespołem inżynierów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w integracji modułów CAM od Dassault Systemes oraz pisaniu postprocesorów generujących programy na wszelkiego typu sterowniki CNC maszyn do obróbki skrawaniem. Każdy z naszych postprocesorów jest idealnie dopasowany do potrzeb oraz wymagań klienta. Wieloletnie doświadczenie w integracji rozwiązań CAM pozwoliło nam na zdobycie wiedzy i umiejętności na najwyższym i bezkonkurencyjnym poziomie. Dodatkowo posiadamy również doświadczenie w pisaniu postprocesorów w ustandaryzowanym środowisku IMS.

Bardzo ważną cechą naszych postprocesorów to ich unikalność ponieważ nie są budowane przy pomocy postbuilderów, przez co nie zawierają wszystkich ich ograniczeń oraz mankamentów. Nasze rozwiązania są zawsze w 100% zgodne z wymaganiami klienta oraz specyfiką przyjętą w jego pracy.  

Dodatkowe usługi:

  • integracji rozwiązań CAM ze środowiskiem symulacji, weryfikacji i optymalizacji ścieżki narzędzia,
  • współpraca z firmami zajmującymi się budową informatycznych systemów integrujących park maszynowy w sieci DNC pozwalających na:
    • scentralizowaną transmisje danych NC,
    • zarzadzanie danymi NC,
    • gromadzenie i raportowanie danych produkcyjnych.